Запальні танці, емоції і жага перемог – все це чекає на рівнян під час Всеукраїнського турніру зі спортивно-бальних танців «Крок до зірок». Відбудеться захід 9 листопада у дитячій юнацький спортивній школі № 4.

Цьогоріч на змагання приїде близько тисячі танцюристів із різних куточків України. Вони радуватимуть присутніх своїми виступами впродовж 12 годин – із 9 до 21.

Як розповіла організатор Всеукраїнського турніру зі спортивно-бальних танців “Крок до зірок” Віталія Алексєєва, наразі найменшим танцюристам, які зареєструвалися, лише 3 роки, найстаршій парі – 25.

– Реєстрація для участі в конкурсі триватиме до кінця тижня і вже в п’ятницю ми знатимемо точну кількість пар. Учасниками можуть стати усі охочі, хто вміє танцювати, віком від 3 до 35 років. Їх поділимо за відповідними віковими категоріями. У кожній категорії буде визначено 1, 2 і 3 місця та вручено відповідні кубки. Наразі на конкурс зареєструвалися танцюристи з Рівного, Луцька, Львова, Києва, Харкова, Кропивницька та інших куточків країни. А оцінюватимуть виступи учасників професійні судді майже з 20 міст України. Приїде на конкурс і суддя із Грузії, – зазначила Віталія Алексєєва.

А також додала, що цьогоріч на присутніх чекає ще більше танців, позитивних емоцій і приємних сюрпризів.

– Так, вже традиційними під час заходу стали показові виступи чемпіонів України з спортивно-бальних танців Андрія Зінченка і Катерини Байсарової. Крім того, цьогоріч на гостей свята чекають виступи відомих виконавців, а переможці – традиційно отримають подарунки від організаторів. Тому запрошую всіх і взяти участь у проекті, і безпосередньо насолодитися цим дійством у якості глядачів, – каже Віталія Алексєєва.

А вже четвертий рік поспіль підтримує турнір і депутат Рівненської міськради Олег Карпяк. Розповідає, що захід із кожним роком набуває все більшої популярності.

– Приємно, що в нас така талановита молодь і що є турніри, які допомогають дітям спробувати свої сили та проявити себе. Тому я із задоволенням долучився до підтримки турніру. Цьогоріч впевнений, що на рівнян чекає справжнє свято танцю та краси, – каже Олег Карпяк.