На ремонт автомобілів швидкої медичної допомоги у Рівному виділять від 300 до 500 тисяч гривень. Ці кошти, щоб покрити борги держави, шукатимуть у міському бюджеті.

Як повідомив голова бюджетної комісії міськради, депутат Олег Карпяк, наразі у міському бюджеті шукають 500 тисяч гривень, аби поремонтувати два – три автомобілі “швикдких”.

– Ситуація із автомобілями швидкої допомоги не лише в Рівному, а й інших містах України, справді склалася критична. Фінансування екстренної медицини – це обов’язок держави. Втім коштів на це в останні роки виділяють надзвичайно мало. І, зважаючи на те, що “швидкі” їздять на екстренні виклики, рятують життя людей, вважаю, що ми маємо знайти кошти на їх ремонт. Попередньо, обговорювали суму в 300 тисяч гривень. Утім, я пропоную, виділити 500. Тоді коштів вистачить, аби повністю відремонтувати два – три автомобілі швидкої. Зважаючи, що наближається зима, зробити це вкрай важливо, – каже Олег Карпяк.

Передбачається, що ці гроші виділять на наступній сесії, яка запланована на 21 листопада. Їх мають знайти в рамках перекидки коштів між галуззями.

Також депутати хочуть прийняти звернення до керівництва країни з вимогою, аби вони знайшли гроші на фінансування екстренної медицини. Тим часом такий крок виділення коштів міські обранці називають разовим через критичний стан автомобілів швидкої допомоги.