900 тисяч гривень виділять із бюджету Рівного на ремонт пологового будинку. Відповідну пропозицію погодила бюджетна комісія міськради.

Як повідомив голова бюджетної комісії, депутат міськради Олег Карпяк, ці кошти спрямують на ремонт 1 поверху міського пологового будинку.

– Ремонт у пологовому не робився роками. Тому ці кошти необхідні. 900 тисяч гривень ми виділимо під час засідання сесії 21 листопада в рамках проекту рішення «Про зміни до бюджету Рівного на 2019 рік», – зазначив Олег Карпяк.

А також додав, що також на сесії голосуватимуть за виділення 900 тисяч гривень на придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет.

– Ще 150 тисяч гривень спрямуємо на закупівлю препаратів, які використовуються під час операційного втручання. Разом із тим, ми погодили суму у 300 тисяч гривень на ремонт автомобілів швидкої медичної допомоги. За ці кошти вдасться відремонтувати приблизно дві машини. І хоч фінансування екстренної медицини – це обов’язок держави, ми розуміємо, що «швидкі» їздять на виклики і надають допомогу рівнянам, тому цього року ми знайшли у бюджеті міста ці кошти, – прокоментував голова бюджетної комісії.

Нагадаємо, у рамках прийняття змін до бюджету Рівного на 2019 рік депутати також виділять кошти й на інші галузі. Про це – читайте згодом на нашому сайті.