У час високих технологій, айфономанії та усіляких “над”, “нано”, “pro” іноді так хочеться зробити камбек на декілька десятків років назад і пригадати прості часи. Коли телефони були провідними, кефір у скляних пляшках із кришечкою із фольги та найсмачніше морозиво. Коли популярними були яскраві вбрання із масивною біжутерією, “косухи”, зачіски з начесом та хімія. Коли японську магнітолу у магазині “Берізка” можна було б придбати за ціною автомобіля “Жигулі”. Романтика!

Саме у цей час популярним направленням у музиці стає “диско”, яке сповнене ритмічних мелодій. Хочеш не хочеш, але ноги так самі і рвуться у пляс, коли чуєш тодішні композиції. Майже усі танцювальні клуби та дискотеки нашої країни й досі влаштовують тематичні дискотеки 80-х, 90-х та 2000-х років. Українська публіка полюбляє такі заходи, адже це не тільки весело та яскраво, а ще й є приємною можливістю поринути у ностальгію свого дитинства, юності та молодості.

Саме для тих, хто розділяє з нами цю думку, є приємна новина: 7 грудня у столичному Палаці Спорту пройде наймасштабніша танцювальна подія – “Дискотека 80” за участю легендарних музикантів Річі Повері, Саманти Фокс, Чингісхана, Саваж та інших. Двогодинний кардіо-марафон у стилі диско – ось як можна охарактеризувати цей вечір. Запевняємо, ви не зможете пропустити жодної пісні, бо кожна з них буде драйвовою і досить знайомою, щоб “запалити” під неї та пробудити в собі усі задатки пластичності, відчуття ритму та драйву. 

Часу залишилось зовсім небагато, тому скоріш збирайте команду та гайда назустріч шаленим емоціям та супер-супер диско-паті. На цю та багато інших подій подій на будь-який смак можна придбати тут. Електронні квитки дуже зручні як у придбанні так і у використанні. Економте свій дорогоцінний час для того, щоб провести його з користю та у приємній компанії.