Впродовж двох днів у Рівному змагалися кращі спортсмени на Відкритому Чемпіонаті Рівного з кікбоксингу WAKO.

Бійці за медалі боролися у татамі- та рингових дисиплінах. Всього представники шести клубів визначали між собою кращих: БК «Ліга Чемпіонів», ДЮСШ №5 (Рівне), БК «Легіон», БК «Фламберг» (Хмельницька область), ДЮСШ (Нетішин), БК «Гуцалюк team».

За підсумком змагань перше командне місце виборов клуб «Ліга чемпіонів». Срібло у рівненської ДЮСШ №5. І командна бронза поїхала до нетішинської ДЮСШ.

Змагання приймав зал ФСТ «Динамо» та клубу «Ліга чемпіонів».

– У Рівному ми провели за рік вже треті масштабні міські змагання. Такі події є одним із пріорітетів в роботі. Тут спортсмени здобувають досвід. Також відбираємо найсильніших та доформовуємо збірну міста з кікбоксингу WAKO для виступів на змаганнях Національного та Міжнародного рівнів. На наступний 2020 рік плануємо провести вже близько 6 змагань, – прокоментував очільник Рівненської міської федерації кікбоксингу WAKO Роман Кроль.

Організатори змагань дякують партнерам турніру:

Національній федерації кікбоксингу WAKO (президент Ольга Павленко), заступнику міського голови Галині Кульчинській, Управлінню молоді та спорту Рівненського міськвиконкому (керівник Сергій Шевчук), засновникам клубу «Ліга чемпіонів» Юлії Смаглюк, Борису Цвяку та Роману Кролю, власнику ЖК «На Щасливому» Роману Курису;

Юрію Нілабовичу – начальнику відділу комунальної власності Рівненської обласної Ради та депутатському корпусу міста та верховної Ради від Рівненщини – Олександру Нестеруку, Олександру Курсику та Олександру Аліксійчуку.

 

Інформаційна служба Рівненської міської федерації кікбоксингу WAKO