Відкриття виставки “Мистецька хуртовина” відбудеться у Рівному 20 грудня. Початок о 15:00 у виставковій залі Міського Будинку Культури.

Усі ми родом із дитинства і всі ми любимо казки. А Новий рік – це час, коли ми найбільше у них віримо, незалежно від того скільки нам років. Старенька тепленька «Рукавичка», повчальна «Півник і двоє мишенят», всесвітньо відомий «Лускунчик», улюблена маленькими читачками «Принцеса на горошині»… Герої цих та інших казок запрошують усіх на «Мистецьку хуртовину».

«В гостях у казки» – такою є тематика цьогорічної експозиції. Найкращі майстри-лялькарі об’єдналися в спільному задумі – оживити казку. Ви побачите улюблених персонажів, створених у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва – кераміка, шиття, шкіра, вишивка, в’язання, об’ємний декупаж та багато інших.

Окрім того, на відкритті гостей чекають майстер-класи з виготовлення ляльки від майстрині Олександри Медвідь та ліплення з полімерної глини від Маринки Усенко. До слова, Маринка – 13-річна дівчинка, яка є вихованкою школи “Особлива дитина” та літературно-мистецького клубу “Крок”. У дівчинки ранній дитячий аутизм та проблеми з моторикою. Та попри це, з 7-ми років вона займається ліпленням казкових фігурок. Нині її улюблений матеріал – полімерна глина. На виставці можна буде побачити її роботи.

Захід відбудеться в рамках діяльності народної студії декоративно-ужиткового мистецтва МБК. Експозиція триватиме до 10 січня. Вхід вільний.