Живі, штучні, високі, маленькі, пухнасті та менш ошатні ялинки, сосни, новорічні композиції на будь-який смак і “гаманець” пропонують у Рівному. У скільки ж цьогоріч рівнянам обійдеться новорічна красуня – читайте далі.

Жива ялинка

Головний атрибут нового року — ялинку в Рівному можна придбати від 30 і до 3000 гривень. І формування ціни саме той момент, коли розмір має значення.

Якщо ви бажаєте зекономити — можна придбати новорічні “букети” з гілочок ялинки чи сосни, які обійдуться найдешевше та займуть найменше місце. Висота таких імпровізованих ялинок від 30 до 70 сантиметрів. А ціна від 30 за звичайні та до 100 гривень за прикрашені. Вони продаються на ринку в Рівному.

Також на ринку та біля торгових мереж міста можна придбати живі ялинки. Так, від 45 гривень вже можна придбати цілісну маленьку живу ялинку, точніше швидше верхівку від неї. Ялинки і сосни від 50 сантиметрів і до метру вже дорожці. За них доведеться заплатити від 50 до 120 гривень.

Якщо ж ви хочете вищу, то вона обійдеться від 100 і до 300 гривень. Усе залежить від того, ялинка це чи сосна, яка її висота — метр, півтора чи більше, наскільки вона “пухнаста” тощо.

Тим часом дешевші ялинки пропонують у лісгоспах. Так, ялинку до 1 м  можна придбати у cередньому за 50 грн, від 1 до 1,5 м – за 70 гpн, від 1,5 до 2 м – зa 120 гpн, від 2 до 2,5 м – за 200 гpн.

Також вже кілька років поспіль у Рівному можна придбати живі ялинки, не зрубані, а ті, що ростуть прямо в горщику. Такі дерева, знову таки, залежно, яка їх висота, обійдуться від 60 гривень за маленьку і до 1000 гривень. Власне їх висота, кажуть продавці, може сягати і до півтора метри. А після новорічних свят таке дерево можна посадити на вулиці, або ж повернути там, де купував. Дехто з продавців навіть пропонує доставити ялинку додому та забрати її після свят.

Штучна ялинка

Штучна ж новорічна красуня обійдеться дещо дорожче, ніж жива. Так, ялинку або ж сосну до 70 сантиметрів можна придбати від 45 до 100 гривень. Новорічне дерево ж від 70 до 120 сантиметрів обійдеться в середньому 200 — 300 гривень.

Найдорожчі – високі. Так, за ялинку від півтора до двох метрів доведеться заплатити в межах від 500 — 3500 гривень. Якщо ж бажаєте, щоб дерево на вигляд нагадувало натуральне, то воно вартуватиме на 200 — 300 гривень більше.

Сосна ще дорожча. За аналогічні новорічні красуні з довшими “голочками” доведеться викласти від 600 до 4000 гривень. Найдорожчі ті, які мають на своїх кінчиках інші відтінки, або ж імітацію снігу.

Також на ціну впливає те, де купувати новорічну красуню. Зараз на ринку на кілька десятків гривень дешевше. Втім, у супермаркетах вже наприкінці новорічного сезону штучну ялинку чи сосну можна придбати зі знижкою у 30 — 50%.