Підпільні склади викрили працівники Управління стратегічних розслідувань ГУНП в Рівненській області спільно зі слідчими Рівненського відділу поліції.

У рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів, державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури правоохоронці виявили два підпільних складських приміщення, розташованих на вулиці Млинівська обласного центру. У складах з метою подальшого збуту зберігалася горілчана продукція, здебільшого українських товаровиробників, із підробленими акцизними марками.

Загальна кількість вилученої продукції становить 24 690 пляшок. Вартість вилученого встановлюється та вирішується питання про призначення експертиз.

Також правоохоронці з’ясовують походження фальсифікованого алкоголю та проводять заходи щодо встановлення усієї мережі збуту фальсифікованої підакцизної продукції та причетних до злочину осіб.