Робити добро під силу кожному. Саме це доводять волонтери з Рівного, які вже традиційно допомагають малечі з дитячих будинків і центрів реабілітації.

Так, напередодні свята Водохреща, 18 січня благодійний фонд «Щасливе дитя» та автомобільний клуб «Smotra Rivne» відвідали обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Олександрії.

Малечі створили справжнє свято та подарували неймовірні емоції. До закладу приїхали волонтери та учасники клубу майже на трьох десятках автівок із подарунками та смаколиками для дітлахів.

Як розповіла одна з організаторів акції «Зроби діткам свято» Леся Озімковська, вони привітали малечу зі святами, кожному приділили увагу, поспілкувалися і пограли разом із вихованцями закладу в їх улюблені ігри.

– Скажу відверто: емоції переповнюють. Ми дуже гарно проведений час із дітками. Та найбільще щастя бачити їх задоволені обличчя і усмішки. Приємно, що ми змогли подарувати не лише подарунки, а найголовніше – увагу та яскраві емоції. Щиро дякую усім, хто долучився до акції «Зроби діткам свято». Наші маленькі друзі в захваті та з нетерпінням чекатимуть на наступну зустріч, – додала Леся Озімковська.