Майже 34 літри алкоголю невідомого походження у різних ємностях вилучили сьогодні, 24 січня, поліцейські Рівненського відділу поліції. Підпільну торгівлю алкоголем організував на одному із ринків міста 45-річний рівнянин.

За отриманою інформацією дільничним офіцерам поліції вдалося задокументувати факт незаконної торгівлі алкоголем. Свою «господарську» діяльність чоловік провадив на вулиці біля одного із кіосків, продаючи спиртне ще й на розлив.

Після того, як зловмисник реалізував чергову пляшку алкоголю, «торгівлю» йому довелося припинити через появу поліцейських. Спиртне чоловік зберігав у трьох мішках, де знаходилися як скляні, так і пластикові ємності. Правопорушник запевнив, що купив горілку в одному із закладів, куди і пішли разом із ним правоохоронці. Однак, коли з’ясувалося, що власник магазину немає нічого спільного із 45-річним рівнянином, останній почав нецензурно лаятися та чинити непокору поліцейським. До того ж, порушник перебував у стані алкогольного сп’яніння, що і підтвердили результати освідування у медзакладі.

На зловмисника склали одразу три адміністративні протоколи: за частиною 3 статті 156 (порушення правил торгівлі алкогольними напоями), за частиною 2 статті 178 (поява у громадських місцях у п’яному вигляді) та за статтею 185 (злісна непокора поліцейському) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративні матеріали за статтями 156 та 185 КУпАП скеровані на розгляд суду.

Алкоголь поліцейські вилучили та утилізують після рішення суду.