Про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України повідомили слідчі 23-річному жителю села Іваннє Дубенського району Рівненщини, який «працевлаштувався» у новому році в Дубно та отримував дохід від крадіжок.

Із заявами про викрадені кошти невідомим до поліції звернулися двоє жителів Дубенщини. У 37-річного водія маршрутного таксі зникли понад тисяча гривень, паспорт та особисті документи. Чоловік на кінцевій зупинці громадського транспорту вийшов на декілька хвилин, необачно залишивши відчиненими передні двері, чим і скористався зловмисник.

А от 57-річна жителька села Тараканів збирала кошти на лікування доньки. Одну із скриньок розмістила у магазині на вулиці Забрама. Невідомий за відсутності уваги з боку продавців та покупців, виніс із собою пожертви в сумі майже тисячу гривень.

Під час проведення розшукових заходів та першочергових слідчих дій поліцейські Дубенського відділу поліції вийшли на слід зловмисника. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 23-річний молодик, який нещодавно звільнився із місць позбавлення волі.

Слідчі повідомили йому про підозру про підозру у вчиненні крадіжок та викраденні документів за частиною 2 статті 185 та частиною 1 статті 357 Кримінального кодексу України. Поліцейські перевіряють його також на причетність до вчинення інших злочинів. Чужі документи, виявлені у підозрюваного, повернули 37-річному жителю Дубенського району.