День пам’яті про подвиг учасників Революції Гідності щорічно відзначили в Рівному 20 лютого. Саме в ці дні, шість років тому, протистояння між українським народом і тодішнім владним режимом сягнуло свого апогею.

Тоді загинуло найбільше активістів Євромайдану, тоді обірвалося життя і наших земляків. Георгій Арутюнян, Олександр Храпаченко, Валерій Опанасюк, Іван Городнюк – герої, які віддали своє життя за майбутнє України, повідомляють у Рівненській ОДА.

Молебень за загиблими провели на «Алеї Героїв», що на кладовищі «Нове». Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон закликав завжди пам’ятати цей подвиг і молитися за упокій душ розстріляних мирних учасників Революції Гідності.

«Плине кача по Тисині…» – піснею-реквіємом згадали про події Євромайдану уже біля дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні та Героям, загиблим у зоні АТО. Там лунали історії Майдану і наших земляків. Після чого керівництво області і міста висловили свої співчуття родинам загиблих.

Вони дали нам надію, шанс на мрії і краще майбутнє. Вони – та сотня, яка завжди триматиме українське небо, а пам’ять про них вічно житиме у наших серцях. Адже, Герої не вмирають!