Двох працівників управління Держпраці за отримання хабара взяли під варту в Рівному.

Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу трьом особам, причетним до вимагання та отримання неправомірної вигоди у Рівненському міському суді.

Нагадаємо, 13 березня, правоохоронці затримали заступника начальника одного з відділів управління Держпраці, 31-річного рівнянина та головного державного інспектора, 60-річного жителя Гощанського району на отриманні неправомірної вигоди. За 200 тисяч гривень «клієнт» мав можливість уникнути відповідальність у вигляді штрафних санкцій та в подальшому безперешкодно одержати дозвільні документи на проведення робіт підвищеної небезпеки на певних об’єктах.

Під час документування протиправної діяльності посадовців оперативники та слідчі задокументували факт одержання через посередника останньої частини неправомірної вигоди – 100 тисяч гривень.

У порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України усіх трьох помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі повідомили їм про підозру за частиною 3 статті 368 КК України.

Вчора, 15 березня, заступника начальника та головному інспектору обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб, а посереднику, 64-річному жителю Рівненського району – нічний домашній арешт.

Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від п’яти до десяти років із позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.