У Рівненській міській раді відбулося оперативне засідання комісії з питань ТЕБ  та НС. У першу чергу було проаналізовано перші години карантинних заходів у місті Рівному. Зокрема, виконання правил перевезення пасажирів у громадському транспорті та маршрутних таксі, заборони торгівлі.

Комісією було прийнято декілька додаткових рішень, а саме: у великогабаритному громадському транспорті дозволено перевезення не більше 20 пасажирів – 2 пасажири пільгових категорій, у маршрутних таксі – 10 пасажирів без пільговиків.

Комісією дозволено торгівлю засобами гігієни, зв’язку, роботу ветеринарних аптек, зоомагазинів, салонів – магазинів магазину «Оптика», закладам знадання ритуальних послуг.

Крім того, прийнято рішення посилити заходи дезинфікуючого режиму. Відсьогодні комунальними службами буде здійснюватись обробка спеціальними засобами зупинок громадського транспорту – у другій половині дня та ранкову пору. Забезпечення проведення обробки антисептичними засобами приміщень торгівельних закладів, інших приміщень, в яких дозволено обслуговування населення.

Комунальниками буде проводитись дезінфекція культових споруд всіх конфесій міста.

Комісією доручено встановити суворий контроль управлінням транспорту та зв’язку, управлінням торгівлі, патрульній поліції, Рівненському відділу поліції, Держпродспоживслужбі за виконанням обмежувальних заходів у громадському транспорті, порушення правил торгівлі. Порушники будуть притягуватись до відповідальності згідно законодавства.