На території Рівненської області, станом на 8 ранку 25 березня, підтверджених випадків захворювання на COVID-19 не зафіксовано. Разом з тим, в Україні збільшується кількість випадків інфікування. На сьогодні їх 113.
Саме тому в області продовжують впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусної інфекції.
Відбулись зустрічі з керівниками та власниками аптечних мереж. Обговорили питання роботи фармацевтичних закладів в період карантину, допомоги в організації доїзду фармацевтів до місця роботи. Особливий контроль – за якістю товарів та ціновою політикою.
Рівненщина отримала медичний вантаж із Китаю. Вчора відбувся попередній розподіл тестів у 27 медзаклади. Костюми захисту будуть, в першу чергу, направлені для швидких. Запаси медичних масок та засобів Рівненщини оновлюються щодня.
Аптечна мережа “Рівнефармація” налагодила виробництво спиртовмісних антисептиків. Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області оприлюднила перелік цілодобових аптек та аптек, які надають послуги онлайн.
У медичних закладах області загалом підготовлено 417 ліжкомісць, за необхідності, їх кількість можна збільшити до 600. Два інфекційні відділення області – Сарненської ЦРЛ та Рівненської міської – визначені для роботи у складних умовах на випадок боротьби з коронавірусом. При потребі задіюватимуть усі лікарні.
Через карантин релігійні громади Рівненщини переводять свої богослужіння в онлайн.
Обласний центр Рівненщини запроваджує жорсткі карантинні обмеження. Заборонено користуватися дитячими і спортмайданчиками та перебувати на вулиці дітям віком до 14 років без батьків. Мешканцям заборонено наближатися одне до одного ближче ніж на два метри. З 26 березня припиняється рух міського громадського транспорту, обмежено роботу ЦНАПу.
З 18 березня призупинили роботу речових та продуктових ринків, точок продажу іноземних товарів, розважальних і торгових центрів, закладів харчування, басейнів, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів і бібліотек. Виключення становлять лише аптеки, продуктові магазини, супермаркети та АЗС.
З 20 березня закрили кулінарні відділи у супермаркетах, магазинах. Не працюють і пункти «вуличної їжі».
В області здійснюється постійний моніторинг в режимі онлайн епідситуації. Відпрацьовано алгоритм взаємодії з відомствами ДСНС, Національної поліції України, СБУ, Державної прикордонної служби, прокуратури.
Триває робота Цілодобового оперативного штабу при РОДА. Гаряча лінія 0 800 500 078 опрацювала понад 1500 дзвінків.