Майже мільйон гривень на потреби центральної міської лікарні виділили у Рівному. Відповідні пропозиції депутати міськради підтримали в межах проекту рішення “Про зміни до бюджету Рівного на 2020 рік” під час засідання сесії 16 березня.

 

Як повідомив голова бюджетної комісії, депутат міськради Олег Карпяк, наразі кошти з бюджету міста виділяються лише на нагальні потреби. Всі кошти, які виділяли сьогодні – це нерозподілені залишки, які залишилися у бюджеті міста з початку року.

– Так, під час сесії ми виділили 196 тисяч гривень на ремонт асфальтного покриття біля інфекційного відділення центральної міської лікарні. Зараз саме на це відділення йде велике навантаження, а дорога біля нього просто в жахливому стані. Тому прийняли таке рішення. Також 100 тисяч гривень з бюджету міста надали на прокладання нового кабелю електропостачання до інфекційного відділення ЦМЛ. Передбачається, що ці роботи завершаться впродовж тижня. Ще 100 тисяч гривень ми надали на забезпечення перевезення лікарів, які проживають за межами Рівного і працюють у центральній міській лікарні. За ці кошти заклад має найняти перевізників, які возитимуть медиків на роботу та додому, адже зараз їх праця надзвичайно потрібна, – коментує Олег Карпяк.

А також додає, що крім того з бюджету міста виділили 547 тисяч гривень на реконструкцію приймального відділення ЦМЛ, яка має відбутися у рамках співфінансування із держбюджету.

– Сьогодні ми виділили частку міста, яка необхідна для участі в цьому проекті. За ці кошти, в тому числі, розпочнемо розробляти проектну документацію. Це займе приблизно 2 – 3 місяці. Передбачається, що у межах 20 – 25 мільйонів гривень також виділять із державного бюджету. Надіємося, що ці кошти надійдуть і ми зможемо розпочати реконструкцію вже цьогоріч, – зазначив Олег Карпяк.

Нагадаємо, раніше депутати міськради виділяли 8 мільйонів гривень на придбання апаратів для штучної вентиляції легень у ЦМЛ. Прилади мають надійти вже найближчим часом.