Станом на ранок 27 квітня на Рівненщині зафіксовано 538 випадків захворювання на коронавірус. За добу виявлено 21 новий інфікований на COVID-19.

Всього маємо вже 14 летальних випадків. Сьогодні, померла  81-річна жінка з Рівного та 71-річний чоловік з смт Квасилів. В обох були супутні захворювання.

Одужало вже 47 людей. ПЛР-тест двічі показав негативний результат у голови Сарненської РДА Олександра Кохана. Очільник району вже приступив до роботи.

В Рівненському обласному лабораторному центрі на перевірці 43 проби для ПЛР-тестування. Сьогодні на коронавірус обстежують працівників загального відділу Рівненської ОДА. У члена сім’ї працівниці канцелярії зафіксували інфекцію. Тож відділ обстежують як контактних осіб. До отримання результатів тестування, канцелярія ОДА працюватиме в дистанційному режимі.

Розподіл діагностованих випадків COVID-19 такий: м.Рівне – 256; Сарненський район – 62; Рівненський район – 101; Здолбунівський район – 31; Дубенський район – 14; Радивилівський район – 25; Березнівський район – 12; Гощанський район -5; Володимирецький район – 6, Рокитнівський – 11, Костопільський – 2, Млинівський – 3, Острозький – 1, Дубровицький – 7, Корецький – 2.