Вручили повідомлення про підозру слідчі слідчого управління поліції області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області та оперативного супроводу оперативників управління стратегічних розслідувань в Рівненській області.

Нагадаємо, першого травня правоохоронці викрили групу осіб, які налагодили злочинну «схему» зі здійснення скупки, обробки та експорту каміння бурштину-сирцю та провели обшуки за місцем проживання фігурантів та в їх автомобілях. До складу групи входило чотири мешканці Сарненського району, кожний з яких відповідав за свій напрям діяльності. Організатор контролював діяльність угруповання та розподіляв кошти, отримані від підпільного бізнесу, інші учасники підшукували клієнтів для оптової реалізації каміння, займалися скупкою бурштину-сирцю, організовували обробку каміння, відповідали за його зберігання та подальший збут.

Так званий «офіс» знаходився у гаражі на території господарства, що належить одному з учасників угруповання. Аби не потрапити у поле зору поліцейських, вони працювали у закритому режимі.

Фігурантам слідчі інкримінують ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину організованою групою) та ч. 2 ст. 240-1 (Незаконні збут, придбання, передача, перевезення, переробка бурштину) Кримінального кодексу України.

Також у рамках кримінального провадження, слідчі слідчого управління спільно з працівниками УСР та за процесуального керівництва прокуратури провели санкціонований обшук за місцем проживання у одного із фігурантів справи. В ході обшуків поліцейські вилучили майже 100 кілограм «сонячного» каміння. Орієнтовна вартість вилученого склала 1 млн. 700 тис. грн.