На Рівненщині негативна динаміка щодо розповсюдження COVID-19. Щодоби фіксується від 27 до 69 нових випадків, більша частина з них зосереджені у північних районах області.

Саме тому, завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду «Громада Рівненщини» та IT компанії Zagrava Games (входить до складу Міжнародної компанії Playrix), цього тижня було надано благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму 600 000 гривень

Два відеоларингоскопи, 5 концентраторів кисню для медичного використання, 60 безконтактних інфрачервоних термометрів, 60 портативних пульсоксиметрів закупили та передали лікарням у м.Сарни, м.Вараш та смт Рокитне представники громадської організації «Благодійний фонд «Громада Рівненщини».

– Медичне обладнання суттєво допоможе медичним працівникам у боротьбі з COVID-19. Знаючи про загострення епідеміологічної ситуації у північних районах Рівненської області та про запити лікарів, було досягнуто домовленостей з IT-компанією та закуплено медичне обладнання, яке є необхідним сьогодні. Ми постійно консультувалися з лікарями, які допомогли обрати саме те обладнання, яке відповідає всім вимогам та знайшли надійних постачальників, – розповіла Олена Хмельник, голова правління «Благодійний фонд «Громада Рівненщини».

– Вдячні благодійникам за дороговартісне медичне обладнання, відеоларингоскоп, якого в нас не було. Відеоларингоскоп дуже допоможе захистити медичний персонал лікарні. Наші відділення розкидані в межах 5-ти кілометрів: відділення терапії, неврології та кардіології служать сьогодні для обсервації, тому ми вже направили концентратори кисню, термометри та пульсоксиметри у ці відділення. Дане медичне обладнання вкрай необхідне, зважаючи на досить складну ситуацію у регіоні, – прокоментував головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк.

Довідка:

Компанія Playrix через Zagrava Games виділила благодійної допомоги у боротьбі з короновірусом 2, 6 млн гривень для лікарень міста Рівне та Рівненської області. «Благодійний фонд «Громада Рівненщини» закупила медичного обладнання на суму 3, 8 мільйони.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громада Рівненщини» – це недержавна, неприбуткова організація, яка працює з територіальною прив’язкою до громади, в якій живете Ви! Зусилля Фонду будуть спрямовані на підтримку економіки регіону, співпраці з громадами Рівненщини, впровадженням проєктів, що сприятимуть їх розвитку.