21 червня час патрулювання міста поліцейські сектору реагування патрульної поліції на проспекті Шевченка у місті Вараш, що на Рівненщині, помітили водія мотоцикла, який їхав без захисного мотошолома та без номерного знака.

Правоохоронці прийняли рішення зупинити транспортний засіб, увімкнувмшм проблискові маячки та подавши відповідну інформацію через гучномовець.

Однак мотоцикліст лише додав швидкості, почав утікати від поліцейських. Порушник виїхав на смугу зустрічного руху, створивши таким чином аварійну ситуацію для інших учасників дорожнього руху, проїхався тротуаром, але за кількасот метрів не впорався із керуванням і допустив сампопадіння. Мотоцикліст – 47-річний житель Вараша, який не мав і не отримував посвідчення водія, не постраждав. Відповідно до освідування він був тверезий. Втім, пояснити, чому втікав так і не зумів.

На чоловіка поліцейські склали вісім адміністративних протоколів: ч.4 ст.122, ст. 122-2, за ч.5 ст.121, ч.6 ст.121, ч.1 ст. 122, ч.2 ст. 122, ч.1 ст.126, ч.2 ст. 126 КУпАП.

Транспортний засіб поліцейські помістили на територію місцевого відділення поліції.