Під час оперативно-профілактичних відпрацювань 13 та 14 липня поліцейські територіальних підрозділів задокументували 13 фактів незаконного вирощування нарковмісних рослин у десяти районах Рівненської області.

На Кореччині 13 липня працівники карного розшуку на присадибній ділянці 37-річної жительки села Жорнівка виявили незаконний посів снодійного маку у кількості 730 рослин.

Того ж дня поліцейські сектору реагування патрульної поліції Демидівського відділення у селі Глибока Долина виявили на присадибній ділянці місцевої жительки 643 рослини маку.

Окрім того, незаконні посіви поліцейські зафіксували у Корецькому — 160 рослин, у Гощанському — 120, Рівненському — 87 рослин.

На Дубенщині 14 липня на присадибній ділянці жительки села Княгинин поліцейський офіцер громади виявив 119 рослин маку та 14 рослин коноплі.

Також упродовж дня у Радивилівському районі поліцейські вилучили незаконний посів у кількості 116 рослин маку, у Здолбунівському — 90 рослин, у Гощанському — два посіви по 120 та 180 рослин, у Рокитнівському — посіви по 125 та 150 рослин відповідно.

Іще 23 рослини коноплі виявили поліцейські у селі Карпилівка Сарненського району.

За усіма фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 310 Кримінального кодексу України. Зразки рослин відправлені на дослідження.

Нагадаємо, оперативно-профілактичні заходи «Мак» триватимуть до 24 вересня.