Бізнес може бути соціально активним і реалізовувати низку корисних ініціатив для рідного села. Такого принципу дотримується керівництво державного підприємства “Зірненський спиртзавод”, що розташоване в селі Зірне Березнівського району Рівненщини.

Так, наразі підприємство забезпечує безкоштовно водопостачанням всі соціальні заклади та частину житлових будинків села, допомагає місцевим навчальним закладам, долучається до розвитку інфракструктури та бере активну участь у житті громади.

А чи не найважливіше, за словами т.в.о. директора ДП “Зірненський спиртзавод” Романа Яцика, це те, що підприємство забезпечує роботою багатьох мешканців села.

– Наразі майже всі працівники “Зірненського спиртзаводу”– жителі села. Більше того, у нас працюють цілими сім’ями, а багато хто з жителів Зірного продовжують роботу на підприємстві – династійно, адже тут працювали їхні дідусі та батьки. Жителі раді роботі, адже їх заробітна плата є основним доходом для сімей, а самі розумієте, у селі знайти роботу з гідною оплатою – складно. Тому, ми зацікавлені, щоб завод функціонував, розвивався і приносив користь населеному пункту. Я сам проживаю у Березному і мені важлива доля цього міста, села Зірне та навколишніх населених пунктів, адже це мій рідний район і я прагну, аби він розвивався. Тому, роботу ми намагаємося налагодити роботу не задля збагачення підприємста, а для розвитку нашого села, краю, держави, – каже Роман Яцик.

А більше про соціальні та економічні плани “Зірненського спиртзаводу” – читайте вже наступного тижня на нашому сайті.