Валізи на будь-який смак і гаманець представлені в бутіку “Імперія сумок”, що знаходиться на другому поверсі оновленого торгового центру ЦУМ у Рівному. Тут ви можете обрати якісні текстильні валізи з покращеними техпоказниками, або ж – із полікарбонату з тихим ходом і перевіреними технічними характеристиками.

Як розповідає власниця бутіку “Імперії сумок” Марія Куклевська, у відділі представлений широкий вибір валіз різних розмірів від Хс до L із гарантією якості.

– Купуючи в нас валізи, ви можете бути впевнені у їх якості, адже ми беремо товари лише у перевірених виробників. Більше того, всі валізи, які представлені в “Імперії сумок”, тестовані до авіаперельотів. Тому, вирушаючи у подорож, ви можете бути впевнені, що ваші речі зберігаються надійно і ніяких неприємних сюрпризів не станеться, – каже Марія Куклевська.

А також додає, що в разі ж, якщо ж виникне потреба щось замінити чи відремонтувати у виробі, то “Імперія сумок” подбає, аби вашу валізу відремонтували якісно та в найкоротші терміни.

– Особливістю нашого магазину є те, що ми маємо власний сервісний центр, де вам швидко та якісно нададуть всю необхідну допомогу. Тому, пропонуючи вам валізи, ми дбаємо не лише про те, аби ви вийшли задоволені з стильним і якісним виробом із нашого магазину, а й у разі необхідності, убезпечуємо вас від зайвих клопотів, пов’язаних із обслуговуванням чи ремонтом сумочок, – зазначає Марія Куклевська.

На цьому приємні моменти для покупців бутіку “Імперія сумок” не завершуються. Так, купуючи валізу в період із 10 до 30 серпня ви отримуєте знижку 5%. Якщо ж ви обираєте дві валізи – меншу для ручної поклажі під час авіаперельоту, або ж дорожню чи спортивну сумку, та більшу для речей, –  отримуєте знижку по 10% на кожну річ.

Також в “Імперії сумок” ви можете придбати подарункові сертифікати на придбання валіз, дорожніх, спортивних сумок і стильних жіночих сумочок.

Ознайомитися із асортиментом продукції можна на сторінці “Імперії сумок” (sumkashop.rv та valiza1) в Іnstagram

Детальніша інформація за тел. 097-07-51-693 (Марія), 096-39-88-636 (Світлана).

на правах реклами