Отримати безкоштовну юридичну консультацію, або ж поділитися своїм бачення розвитку міста, можна у громадській приймальні ГО «Рівне Разом», яка працює у центрі Рівного.

Так, рівняни можуть звернутися у громадську приймальню за допомогою у вирішенні своїх проблем, поділитися цікавими ідеями, конструктивними пропозиціями та ініціативами, спрямованими на розвиток міста. А також тут можна отримати консультацію щодо питань соціального захисту (пенсії, пільги, субсидії, допомога ветеранам АТО) тощо.

Раніше мешканці зверталися до ГО “Рівне Разом” за допомогою сайту, або ж через волонтерів у наметах організації. Тепер це стало простіше, адже приймальня громадського об’єднання діє у центрі Рівного на вул. Соборна, 13.

Незважаючи на короткий термін роботи приймальні, до громадської організації вже надійшла чимала кількість звернень від мешканців.

Наразі, за словами волонтерів, проблемні питання, вносяться до єдиної електронної бази, аби пришвидшити процес їх розгляду та допомоги у вирішенні. Більшість заяв, у зв’язку з епідемією коронавірусу, розглядаються дистанційно. Втім, у питаннях, які потребують детального розгляду, рівнян, які звернулися, запрошують на особистий прийом до голови ГО “Рівне Разом” Віктора Шакирзяна.

Також волонтери громадської організації “Рівне Разом” кажуть, що усі звернення опрацьовують оперативно. Крім того переконані, що лише спільними зусиллями можна здолати всі труднощі, та зробити Рівне успішним і привітним для кожного мешканця.

Прийом звернень та запис на особистий прийом відбуваються у громадській приймальні за адресою – Соборна, 13 або ж за телефоном 068 729 55 56 . Працює громадська приймальня із понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00.