У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації на Рівненщині створять інспекційні групи для перевірки районів і міст, які потрапили до «червоного» рівня небезпеки. Це місто Дубно, Рівненський та Костопільський райони.

Як повідомили в Рівненській ОДА, до складу груп увійдуть представники Держпродспоживслужби, Нацполіції, обласного лабораторного центру та центру громадського здоров’я. Посилять також контроль за дотриманням карантину і у «помаранчевих» і «жовтих» зонах.

Додатково карантин у «червоних» зонах перевірятимуть мобільні бригади з Києва, визначені Центральною комісією з ТЕБ і НС.

До слова, в першій половині серпня було проведено 1210 перевірок за дотриманням протиепідемічних заходів щодо поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, проінспектовані 762 об’єкти торгівлі та 178 закладів громадського харчування.

Порушення виявлялися на третині обстежених об’єктів.

За результатами перевірок спеціалістами Держпродспоживслужби складено 57 протоколів, вручено 220 приписів, направлено 179 повідомлень в органи влади та місцевого самоврядування, передано 47 матеріалів до правоохоронних органів.

У зв’язку з тим, що епідемічна ситуація з коронавірусної інфекції в області погіршилася, Держпродспоживслужба посилить заходи державного нагляду на підконтрольних об’єктах.

У Держпродспоживслужбі нагадують, що відповідальність за роботу закладів, дотримання протиепідемічних вимог працівниками та відвідувачами покладається на керівництво та адміністрацію об’єкта господарювання. Тому ще раз закликають керівників та працівників громадських закладів, всіх громадян області неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів для збереження власного здоров’я та здоров’я населення.