Тілесні ушкодження правоохоронець отримав під час опрацювання виклику про вчинення домашнього насильства у селі Грушвиця Рівненського району.

21 серпня екіпаж групи реагування патрульної поліції Рівненського районного відділення прибув у село на виклик про вчинення 25-річним рівнянином насильницьких дій відносно своєї матері за місцем її проживання.

Після бесіди із правопорушником та оформлення адміністративних матеріалів за вчинення домашнього насильства, кривдник погодився поїхати додому у Рівне. В цей час заявниця повідомила також, що у її сина при собі може бути ніж.

Вимогу поліцейських викласти усі речі правопорушник проігнорував, дістав з кишені кухонний ніж та накинувся на 40-річного інспектора сектору реагування. Підполковник поліції зумів вибити ніж, однак порушник все ж поранив йому руку.

Медики швидкої надали офіцеру першу медичну допомогу. А 25-річного зловмисника слідчі затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 345 Кримінального Кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків). Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

25-річний житель обласного центру раніше не судимий, притягувався до адміністративної відповідальності.