Перш ніж передавати кошти невідомими особам для нібито порятунку близьких, жителям Рівненщини варто впевнитись, що їм дійсно потрібна допомога.

На стаціонарний телефон 81–річної рівнянки надійшов дзвінок, у якому невідомий чоловік російською мовою представився лікарем. Він повідомив, що її онук потрапив у ДТП і для його лікування потрібні кошти. Для певності продиктував список ліків, які потрібно придбати. Пенсіонерка, яка має інвалідність, не вагаючись, погодилась на всі «умови». А вже через кілька хвилин до будинку прийшла невідома жінка, яка прийшла по гроші та перелік ліків. Господиня будинку, яка мешкає з донькою, зятем з інвалідністю та онуком, віддала 2000 доларів США та 13 тисяч гривень.

Невдовзі зять зателефонував своїй дружині, яка з роботи негайно прибігла додому. Остання зателефонувала до сина, а той повідомив, що з ним все гаразд.

За фактом шахрайства слідчі розпочали досудове розслідування.

Правоохоронці застерігають громадян не вчиняти поспіхом будь-яких дій, пов’язаних із грошовими операціями. Перш за все обдзвоніть рідних, аби впевнитися, що із ними усе добре. Проведіть бесіду із особами похилого віку, аби вони не довіряли незнайомцям та не потрапляли на гачок шахраїв.