Разом вітаємо Рівне – під таким гаслом сьогодні в обласному центрі відсвяткували 737 річницю із дня створення міста. Оригінальним подарунком привітали усіх мешканців міста і представники громадської організації “Рівне Разом”.

Впродовж дня на майдані Незалежності діяла сучасна фотозона “Селфі-360”. Отож, усі охочі мали можливість отримати круте селфі на фоні тематичних банерів “Рівне Разом”.

Долучилися до акції чимало рівнян. Особливо в захваті від такого формату селфі найменші мешканці та гості нашого міста. У свою чергу голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян привітав усіх мешканців із днем міста.

– Сьогодні, в день, коли я бачу так багато посмішок на обличчях дітей, молоді, людей старшого віку, ще раз переконуюся у тому, що Рівне для кожного з нас – це невід‘ємна частина життя. Сьогодні день народження у нашого міста, тому святкують усі рівняни. Ще раз хочу побажати нашому місту та усім рівнянам щастя, успіху та процвітання. Усі разом, громадою рівнян, ми забезпечимо комфорт, безпеку та добробут! Ми зробимо Рівне кращим! Зі святом, з Днем народження нашого міста!, – зазначив Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, день міста у Рівному відзначають щороку в останню неділю серпня.