Вже за звичною схемою про необхідність лікування онука після дорожньо-транспортної пригоди на «гачок» шахраїв потрапила 77-річна рівнянка.

Поліцейські встановили, що на стаціонарний телефон пенсіонерки зателефонував нібито її внук, який працює за кордоном. Він повідомив, що потрапив у ДТП, тому потрібна дорого вартісна операція. Затим голос у слухавці змінився і чоловік, який представився лікарем, підтвердив, що на лікування потрібні значні кошти. А забере їх та купить усі необхідні ліки знайома, яка зараз є в Україні.

Жінці, яка незабаром з’явилася на порозі квартири, господиня віддала 4500 гривень та свою пенсійну картку, з якої у подальшому було знято спочатку 8 тисяч 200 гривень, а потім іще чотири тисячі. Відтак, цього разу зловмисники нажилися на 16 700 тисяч гривень.
Коли пенсіонерка зателефонувала до дочки, яка теж перебуває за межами України, то з’ясувалось, що ніякої автопригоди не було, і з її онуком все гаразд.

За фактом шахрайства слідчі розпочали досудове розслідування.

Поліцейські наразі встановлюють осіб, причетних до скоєного злочину. Разом із тим просять громадян бути обачними та обережними. Не довіряйте незнайомцям, які просять вас переказати кошти чи віддати їх на лікування когось із родичів. Обов’язково перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють – зателефонуйте або самому «потерпілому», або ж комусь із близьких. Бережіть свої заощадження.