Підприємців Рівного привітали з професійним святом. Так, ГО “Рівне Разом” та Віктор Шакирзян відвідали місцеві ринки та поспілкувалися із людьми.

Адже волонтери переконані, що наші підприємці відіграють важливу роль у формуванні економіки міста і держави. Вони вдячні за нелегку працю усім підприємцям. Саме тому, в неділю, 6 вересня волонтери ГО «Рівне Разом» і її голова Віктор Шакирзян організували імпровізований флешмоб і привітали усіх причетних до професії. Зокрема, підприємцям вручили солодкі сувеніри.

За словами голови ГО “Рівне Разом” Віктора Шакирзяна, професію підприємця обирають сильні духом люди, з достойними амбіціями.

– Саме вони здатні взяти на себе відповідальність за свою справу та людей, яких долучають до неї. Підприємці – це ті люди, які змінюють і розвивають економіку нашого міста та України. Вони створюють нові робочі місця і сплачують податки. Більше того, завдяки підприємцям фінансуються соціальні програми та усі сфери життєдіяльності Рівного. Вони заслуговують на повагу та підтримку. Тому, у цей день хочу побажати, щоб кожна започаткована вами справа була вдалою та фінансово успішною! – привітав підприємців Віктор Шакирзян.

Організованою акцією волонтери мали на меті нагадати, що підприємці заслуговують на підтримку. А тим часом ГО «Рівне Разом» буде максимально допомагати і сприяти розвитку підприємництва у нашому місті.

Варто зазначити, що вітали місцевих підприємців волонтери впродовж дня. Символічні подарунки отримали представники цієї професії на ринках «Дикий», Речовий, Центральний, на вул. Сагайдачного, «Андріївський», “Ювілейний” та на проспекті Князя Романа.

Нагадаємо, у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.