Занедбана будівля у Рівному трохи більше ніж за місяць майже перетворилася у комфортний ветеранський простір. Наразі там проходить завершальний етап ремонтних робіт. Реалізувати ініціативу вдалося завдяки підтримці громадської організації «Рівне Разом» та її керівника Віктора Шакирзяна.

Нагадаємо, чимало рівнян, чиї рідні є учасниками АТО та ООС, хто мають в родинах загиблих героїв, чи самі є волонтерами, давно мріяли про створення у Рівному Будинку ветеранів для учасників АТО. Вони неодноразово наголошували на тому, що у місті необхідно створити умови для спілкування, фізичного та психологічного відновлення людей, яким довелося пройти війну. Це дозволить не лише пройти реабілітацію нашим Героям, а й мати майданчик для спілкування і підтримки їх рідним.

Так, вже найближчим часом такий центр запрацює у Рівному. Наразі перший етап ремонтних робіт успішно підходить до завершення. На черзі – облаштування простору.

– Коли йшли грубі будівельні роботи з муруванням і штукатуркою стін, все виглядало таким сірим, але вже вимальовувався простір. Зараз, коли стіни пошпакльовані світленькі і готові під фарбування – це зовсім інший вигляд. З арками у вікнах і на стелі наш простір схожий на світлицю. Треба відзначити фантастично швидкі темпи робіт і у цьому треба подякувати Віктору Шакирзяну і ГО “Рівне Разом” без їхньої допомоги приміщення Будинку ветеранів ще довго довелось би приводити до ладу”, – коментує допомогу ініціаторка проекту Вікторія Шинкаренко.

Фінансування усіх ремонтних робіт рівненського Будинку Ветеранів взяв на себе Віктор Шакирзян, голова громадської організації “Рівне Разом”. Він задоволений результатом, адже приміщення вже зовсім скоро стане справді комфортною домівкою для воїнів-ветеранів і їхніх родин.

– Я не втомлююсь повторювати, що тільки завдяки мужності і самовідданості воїнів ЗСУ і добровольців ми маємо можливість, тут у Рівному, жити у мирі, спокійно працювати, навчатися, наші родини залишаються у безпеці, а наша країна зберегла свою свободу та незалежність. Це справді унікальний і потрібний проект. Тому наша громадська організація “Рівне Разом” постійно допомагаючи армії не могла залишитись осторонь. Я переконаний, що немає кращого способу висловити ветеранам нашу пошану і вдячність, – зазначає Віктор Шакирзян.

Станом на сьогодні волонтери ГО “Рівне Разом” спільно з будівельниками та ветеранами вже виконали значний об’єм робіт. Зокрема, демонтували підлогу, стіни, двері та аварійні перекриття. У приміщенні посилили стелю, залили стяжку, завершили оздоблювальні роботи стін і підлоги, замінили усі комунікації. Разом із тим, при облаштуванні ветеранського простору подбали і про людей із особливими потребами, адаптувавши підлогу для пересування на візках таким чином, аби вони могли без перешкод перебувати у приміщенні.