У Рівненському районі за фактом вбивства через необережність слідчі відкрили кримінальне провадження. Повідомлення від медиків, які у селі Шпанів на вулиці Шкільній констатували смерть 17-річного місцевого жителя, надійшло до поліції 11 вересня близько першої ночі.

Слідчо-оперативна група на місці події виявили тіло хлопця, поруч із яким лежав велосипед, попередньо із якого він і допустив самопадіння. Однак, під час проведення першочергових слідчий дій у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, поліцейські встановили, що між 17-річним хлопцем і 15-річним односельцем стався конфлікт, під час якого останній штовхнув старшого. Від удару 17-річний житель Шпанова впав на асфальтове покриття. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть хлопця настала внаслідок черепно-мозкової травми, отриманої в результаті падіння.

Слідчі Рівненського районного відділення перекваліфікували кримінальне провадження на частину 1 статті 119 КК України (вбивство через необережність). Досудове розслідування триває, у рамках якого поліцейські допитують свідків події та неповнолітнього.  Санкція статті передбачає обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.