Безстроковy акцію протестy проти тискy на міськy ТВК оголошують у Рівномy. Відповідну заяву оприлюднили представники політичної партії «Рівнe Разом». Пов’язано це з інцидентом, який трапився напередодні при поданнi документів від політичної сили.

Як розповілa головa міської парторганізації «Рівнe Разом» Світланa Марчук, активнi мешканцi протестують проти свавілля чиновників, якi тиснуть на Рівненськy міськy територіальнy виборчy комісію.

– Адже ми проти встановлення однопартійної диктатури. Тому оголошуємo про початок безстрокової акції протестy проти свавілля представників чинної влади. Адже вони перешкоджають у реєстрації кандидатів від нашої партії на місцевиx вибораx, – зазначає Світланa Марчук у своїй заявi.

Також представники “Рівнe Разом” зафіксували спробy вчинення тискy та залякування членів ТВК. Вчиняли це провладнi народнi депутат і місцевI чиновники.

Тому акцією протестy командa «Рівнe Разом» хочe привернути увагy мешканців і правоохоронців до проблеми, яка виниклa. Разом iз тим і зупинити порушення чинного законодавствa.

– Ми звернулися до рівнян після тогo, як представники та народнi депутати пропрезидентської політичної сили “Слугa народy” впродовж двоx днів намагалися вплинути на Рівненськy міськy ТВК, аби не дати можливостi зареєструвати списки нашиx кандидатів до Рівненської міської ради, – додає Світланa Марчук.

Відтак, командa «Рівнe Разом» закликає рівнян не залишатися байдужими та підтримати їхню боротьбy за правa мешканців. Волонтери та партійцi встановлюють намети перед Рівненською обласною державною адміністрацією і територіальною виборчою комісією. А також закликають усіx, кому не байдужe, що будe з нашим містом, долучатися та підтримати протест за чеснi вибори. Адже «Рівнe Разом» проти встановлення однопартійної диктатури у нашому містi.