Представники Держенергонагляду на Рівненщині промоніторили теплові господарства стосовно їх готовності до роботи в опалювальному сезоні 2020-2021 років.

Зокрема, повторно оглянули Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр стосовно усунення виявлених раніше недоліків.

В результаті встановлено, що закладом:

  • змонтовано комерційний вузол обліку теплової енергії після повірки;
  • виконано очистку поверхонь нагріву водопідігрівників від накипу (складено відповідні акти);
  • усунено витікання теплоносія з системи теплоспоживання через запірну арматуру та автоматичний повітровідвідник на подаючому теплопроводі гримерки;
  • нанесено антикорозійне покриття на теплопроводи вузла керування системи опалення та розподільчі теплопроводи систем теплопостачання тощо.

За результатами проведеного огляду теплове господарство комунального закладу визнано підготовленим до опалювального сезону та підписано акт готовності до роботи в зимовий період.

Також інспектори Управління здійснили повторні моніторинги теплових господарств КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» та КП «Рівненський обласний клінічно лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука». Під час оглядів було встановлено, що керівництво установ усунули виявлені раніше зауваження. Як результат – управлінням підписано акти готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період у зазначених закладах.

Відповідні акти підписали й для таких теплових господарств: КП «Здобунівкомуненергія», ТзОВ «Компанія технологій», «Обласний перинатальний центр», «Рівнський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення».

Наразі на Рівненщині до опалювального сезону повністю готові садочки, лікарні та школи. Разом з тим, до 1 жовтня комунальники планують підготувати усю інфраструктуру області.