До Дня захисника України, Дня українського козацтва, 78-ї річниці створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначаються 14 жовтня, на Рівненщині відбудуться святкові заходи.

Вже з 12 жовтня на Рівненщині стартували тематичні виставки. Зокрема, в обласному краєзнавчому музеї розпочала діяти експозиція «Проти Голіафа», а в історико-культурному заповіднику Острога – інтернет-виставковий проект «Музейні раритети військової історії України».

13-14 жовтня з нагоди Дня захисника України в обласному центрі, районах та містах області відбудуться урочисті заходи та вшанування.

14 жовтня о 13 годині розпочнеться обласний фестиваль патріотичної пісні «Героям слава» в урочищі Гутвин на Костопільщині.

Цього ж дня, о 09.30 у Рівному стартує масовий забіг на свято Покрови. Організатори заходу – «Рівненський клуб бігу» та Рівненська ОДА(маршрут вулицями Костромська, Льонокомбінатівська, Литовська, Генерала Безручка, Старт, фініш спортсменів у районі входу на алею Пагорба Слави). Також о 13 годині у Рівному на козацькому таборі «Гайдамаки» (Млинівська, 24 а) відбудуться козацькі забави для вихованців шкіл національних бойових мистецтв Спасу і Бойового Гопака. Фестиваль відбудеться за підтримки Рівненської ОДА.

15 жовтня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї о 12 годині відкриється виставка графіки Ніла Хасевича «(Не) паперовий солдат».