Тисячі рівнян і гостей міста відвідали 14 жовтня свято, організоване Юрієм Романенком, лідером громадської ініціативи “Ювілейний – найкращий” та Спілкою ветеранів Афганістану.

Покрова з давніх часів вважається захисницею усіх українських воїнів – від козаків до сучасних ветеранів АТО.

На святі було цікаво та пізнавально. Була тут і дитяча програма – діти розважалися на батутах, гралися з аніматорами, вгощалися солодкою ватою та бавилися надувними кульками.

Для ветеранів та українських воїнів спілка Афганців м.Рівне організувала польову кухню, з якої усіх бажаючих вгощали смачною кашею, чаєм та смаколиками. В концертній програмі свята взяли участь: духовий оркестр, музичні гурти «Афган» иа «Мармелад», солісти та дуети творчих колективів міста. Тематика концертної програми була достатньо патріотичною.

Таким чином, мешканці Ювілейного отримали не лише моральне, а й духовне задоволення.

Упродовж усього свята слова вдячності нашим воїнам звучали з вуст різних людей: міського голови Рівного Володимира Хомка, голови спілки ветеранів Афганістану Сергія Зіничи та лідера громадської ініціативи «Ювілейний – найкращий!» Юрія Романенка.

Найперше Юрій Романенко подякував присутнім і тим хлопцям та дівчатам, які ще знаходяться в зоні АТО за можливість бути у мирному Рівному зі своїми друзями, сім’єю та родиною. Він подякував за можливість мати мирне небо над головою. Подякував, за можливість розвивати підприємницьку справу, забезпечуючи роботою сотні людей.

Окрім слів вдячності, Романенко Юрій нагадав присутнім, що вже 6 років як він з групою підприємців забезпечує надійний тил нашим хлопцям на «передовій».


Отак не вимушено та патріотично відбулося свято Покрови та Захисника України на мікрорайоні «Ювілейний» 14 жовтня цього року.

У фотозвіті можна побачити частинку емоцій людей, які передають світлини.

політична реклама