Рівненщина долучилася до загальнодержавної екологічної акції «Озеленення України». Так, сьогодні, 17 жовтня, висаджують дерева – у парках, лісах та скверах.

Загалом у Рівненській області на площі 35 га планується висадити понад 215 тисячі штук сіянців основних лісоутворюючих порід.

Зокрема, на трьох ділянках Клеванського лісового господарства учасники акції висадили близько 3 тисяч дерев. Це саджанці дуба, сосни та ялини. До екологічного заходу долучилися заступники голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська і Серій Гемберг, а також представники структурних підрозділів ОДА та волонтери.

Нагадаємо, сьогодні по всій території України проходить акція «Озеленення України», у рамках якої організатори планують осіннє висаджування мільйона дерев за 24 години.

Ініціатива створена аби привернути увагу до відновлення екосистеми України і планети, а також розвитку екологічної свідомості людей.

Крім того, у такий спосіб організатори планують встановити рекорд України.

Ініціаторами проєкту «Озеленення України» є Сергій Гайдайчук, президент найбільшого в Україні бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” та Ганна Крисюк, генеральний директор “Книги рекордів України”.