Ще один центр ПМСД планують створити для мешканців мікрорайону Північний у Рівному. Рішення щодо цього прийняли під час засідання сесії міськради 20 жовтня. Підтримали його 33 депутати.

Як повідомив голова бюджетної комісії, депутат Рівненської міськради Олег Карпяк, це поліклінічне відділення планують відкрити по системі державно-приватного партнерства.

– Потреба в ще одному ПМСД для мешканців мікрорайону Північний назріла давно. Адже багатьом рівнянам, особливо мамам із маленькими дітьми, незручно, наприкрад, із вулиць Коновальця чи Мельника, доїжджати на Фабричну, щоб потрапити до лікаря. Тому наразі вивчається питання створення ще одного поліклінічного відділення. Передбачається, що послуги лікарів для мешканців мікрорайону там будуть надаватися безкоштовно. Також деякі додаткові послуги у ПМСД будуть платними. Маю надію, що питання по створенню такого поліклінічного відділення вирішиться до кінця цього року, – коментує Олег Карпяк.

Нагадаємо, наразі мешканці мікрорайону Північний відносяться до однойменного ПМСД, що працює на вулиці Фабричній,10. Утім, зважаючи на те, що це густо заселений район є потреба створення ще одного закладу такого роду.