Живе спілкування із мешканцями і реагування на проблеми, які хвилюють людей – саме це в приорітеті для депутата Рівненської міськради від ВО “Свобода” Дмитра Козачка. Так, за 10 місяців роботи він підготував більше 170 звернень до виконавчих органів, аби вирішити проблеми рівнян.

Нині Дмитро Козачок знову балотується у депутати міськради, адже точно знає, що може бути корисним громаді, яка його обирає.

– За час, що я став депутатом Рівненської міськради 7-го скликання, а це з січня 2020 року, за зверненнями мешканців мікрорайону Північний, допоміг вирішити чимало питань, які хвилювали рівнян. Зокрема, вдалося засфальтувати проїзд між будинками № 22 та 24 на вулиці Шухевича, облаштувати світтєві майданчики на вулицях Коновальця, 13, Волинської Дивізії, 31, 23 і 29, здійснити поточний ремонт автодороги на вулиці Мельника. Також за мого сприяння були частково або повністю встановлені дитячі майданчики. Зокрема, на вулиці Шухевича, 20 та між будинками 10 і 14 на вулиці Шухевича. Крім того, намагався допомогти мешканцям, надаючи консультації щодо проблем, із якими зверталися. І це незначна частина того, над чим працював упродовж 10 місяців, будучи депутатом, – каже Дмитро Козачок.

Нині Дмитро Козачок балотується до Рівненської міськради по виборчому окрузі №2. Підтримайте кандидата, який не словами, а діями працює для рівнян.

політична реклама