Привести до ладу благоустрій парку імені Героя України Олександра Храпаченка, що на вул. Волинської дивізії у Рівному, пропонує депутат Рівненської міськради від ВО “Свобода” Дмитро Козачок.

Нині Дмитро Козачок знову балотується у депутати Рівненської міськради по виборчому округу №2, адже переконаний, що ще багато корисного може зробити для мешканців.

– 10 місяців активної роботи в міськраді цієї каденції показали, що якщо є бажання працювати, наполегливість і діалог із мешканцями, то практично всі проблеми вирішити під силу. Тому я знову балотуюся у депутати Рівненської міськради від мікрорайону “Північний”, адже маю чітке бачення, що потрібно мешканцям і знаю, яким чином це можна реалізувати, – каже Дмитро Козачок.

Так, на переконання кандидата у депутати, до вирішення проблем мікрорайону потрібно підходити комплексно.

– Я вважаю, що мешканці кожного будинку мають право на комфортну та безпечну прибудинкову територію і завдання депутатів допомогти це зробити. Для цього варто провести асфальтування міжбудинкових проїздів та проходів, забезпечити освітлення у кожному дворі, облаштувати контейнерні майданчики та забезпечити якісний благоутстрій. Разом із тим, необхідно провести ремонт дитячих майданчиків, які цього потребують, і встановити нові, там де їх немає, – зазначає Дмитро Козачок.

А також додає, що ще однією нагальною проблемою мікрорайону є капітальний ремонт дороги на вулиці Волинської Дивізії.

– Цю дорогу не розпочали ремонтувати цьогоріч через пандемію короновірусу, адже на неї потрібно приблизно 15 мільйонів гривень. Наразі вже розроблений проект і тепер все зійшлося на коштах. Тому я, ставши депутатом міськради, буду відстоювати, аби в бюджеті на 2021 рік, на це заклали кошти. Переконаний, разом із однопартійцями нам вдасться зробити все, аби мікрорайон розвивався і мешканцям там жилося комфортно, – розповів Дмитро Козачок.

Нагадаємо, вже 25 жовтня рівняни обиратимуть депутатів міськради. Дмитро Козачок – кандидат у депутати до Рівненської міської ради від ВО “Свобода” по виборчому округу №2 (мікрорайон “Північний”).

політична реклама