Вже 25 жовтня мешканці мають шанс обрати оновлений склад Рівненської міськради. Саме від цього вибору залежить, як житиме місто у найближчі 5 років. Тому голосуйте за Народний Рух України – підтримайте команду Святослава Євтушенка до Рівненської міськради.

Чому варто голосувати саме за Народний Рух України та команду Святослава Євтушенка?
Адже саме Народний Рух України може стати стримуючою силою для нечесних політиків у міськраді.

Народний Рух України пропонує комплексну програму розвитку міста, підтримавши яку ми зможемо перетворити Рівне на місто нашої мрії. А це ж і розвиток економіки міста,залучення інвестицій міжнародних фінансових інституцій, безпечне проживання у ньому, комфортне пересування на сучасному громадському електротранспорті, справедливе відношення до людей із обмеженими можливостями та пенсіонерів, європейський рівень облаштування зон відпочинку та дозвілля.

І саме Святослав Євтушенко має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, комунальній галузі, в напрямку залучення міжнародних інвестицій для розвитку міста та реалізації різного роду корисних для міста проєктів. Підтримавши Святослава Євтушенка та його команду, ви підтримаєте якісно новий вектор розвитку нашого міста.

Настав час обирати перевірених професіоналів, які не на словах, а реальними справами допоможуть перетворити Рівне на місто нашої мрії.

Пам’ятайте: ваш голос за НРУ – це підтримка Святослава Євтушенка та його команди до Рівненської міськради!

Народний Рух України – №15 у виборчому бюлетені!

політична реклама