Вже 25 жовтня у Рівному вибиратимуть новий склад міської ради. Так, за депутатів мешканці голосуватимуть по шести виборчих округах міста Рівного і смт. Квасилів, яке тепер стане частиною Рівненської ОТГ.

Вже вдруге балотується у депутати міськради кандидат від ВО “Свобода” Дмитро Козачок. І не дарма, адже мешканці мікрорайону “Північний”, інтереси якого він представляє у раді, підтримують його кандидатуру. Чому? У нашому опитуванні.

Рівнянка Ірина Гоменюк проживає на вул. Волинської Дивізії,29. Жінка каже, що підтримує Дмитра Козачка, бо неодноразово переконувалася у його дієвості, як депутата міськради.

– На кожне звернення Дмитро реагує, допомагає вирішити проблему. Тому мешканці нашого будинку голосуватимуть за Дмитра Козачка, – зазначає Ірина Гоменюк.

Мешканець будинку, що на вул. Коновальця,14 Дмитро Грегуль додає, що знає Дмитра Козачка, як чесного, порядного та працьовитого депутата, який завжди допомагає рівнянам. Тому його голос – саме за кандидата від ВО “Свободи” Дмитра Козачка.

Рівнянка Тетяна Фіщук, яка проживає у будинку, що на вул. Шухевича,20 розповідає, що неодноразово зверталася до Дмитра Козачка за порадою і він щоразу допомагав. Також готував депутатські звернення по проблемах, які виникали у її знайомих.

– За сприяння Дмитра Козачка відремонтовано низку прибудинкових територій нашого мікрорайону і мешканці це знають. Тому наш депутат – кандидат від ВО “Свобода” Дмитро Козачок, – каже Тетяна Фіщук.

Вдячний за допомогу депутату, а нині кандидату до міськради Дмитру Козачку і мешканець будинку, що на вул. Мельника,4 Володимир Кужель. За його словами, Дмитро Козачок – це людина, якій можна довіряти, яка завжди відстоює інтереси рівнян і допоможе не словом, а ділом.

Підтримайте і ви кандидата у депутати Рівненської міськради від ВО “Свобода” по виборчому округу №2 Дмитра Козачка. 25 жовтня зробіть свій вибір!

політична реклама