Слухові апарати для діток із вадами слуху у Рівному купують за бюджетні кошти. Так, під час заключного засідання сесії міськради депутати виділили по 15 тисяч гривень для придбання апаратів чотирьом діткам.

Як розповів голова бюджетної комісії, кандидат у депутати Рівненської міськради від ВО “Свобода” Олег Карпяк, нині в місті проживає близько 40 таких діток.

– Батьки всіх діток із вадами слуху повідомлені про необхідність зібрати підтверджуючі документи і звернутися у міськраду. У бюджеті на це передбачені кошти. Наразі батьки чотирьох дітей надали документи і під час сесії 20 жовтня їм виділили кошти, – каже Олег Карпяк.

 

У свою чергу кандидат у депутати Рівненської міськради від ВО “Свобода” Дмитро Козачок додає, що до нього звернулася мешканка його округу Ірина Хильчук – мама дитини з вадами слуху.

– Жінка розповіла, що її дитина потребує корекції слуху за допомогою слухового апарату. Відтак, ми з колегами-депутатами підказали, які документи необхідно і сім’ї виділили кошти на придбання апарату, – зазначає Дмитро Козачок.

Сама ж Ірина Хильчук вдячна Олегу Карпяку та Дмитру Козачку за допомогу.

– Придбання слухового апарату дозволить моїй дитині краще чути і розвиватися на рівні зі своїми однолітками. Тому я разом із усіма батьками, які опинилися у схожих ситуаціях, вдячна депутатам за виділення коштів і підтримку наших діток, – каже жінка.

політична реклама