Рішення про більш жорсткий контроль за ринками та закладами торгівлі в умовах COVID-19 прийняли на зустрічі керівництва Рівненської ОДА, правоохоронних органів із представниками ринків та супермаркетів області.

Під час карантину рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС завжди були направлені на роботу бізнесу. Проте, на жаль, ми змушені констатувати – останнім часом спостерігається суттєве послаблення дотримання карантинних заходів, як з боку керівників, так і відвідувачів. Водночас, в усіх закладах, де є масове перебування людей, відбувається значне поширення COVID-19, повідомляють у Рівненській ОДА.

Тому виникла нагальна потреба вкотре попередити усіх керівників ринків та супермаркетів щодо необхідності дотримання карантинних вимог, а саме: збереження соціальної дистанції, носіння масок, дезінфекції приміщення, кількості відвідувачів тощо. У разі порушень з боку відвідувачів, керівник закладу повинен звертатися до органів Нацполіції, щоб не наражати на небезпеку інших людей.

Головний державний санітарний лікар області Роман Сафонов наголосив, що наразі в області спостерігається збільшення показників захворюваності. Далі ситуація буде ще більш ускладнюватися, адже це сезонна недуга і саме у листопаді-грудні матимемо пік захворювання COVID-19.

На найближчому черговому засіданні Державної та, відповідно, обласної комісії ТЕБ та НС будуть розроблені нові, більш жорсткі нормативи, зокрема для закладів торгівлі.