9 листопада Віктор Шакирзян зустрівся з представниками Ради Реформ Рівного, підписав меморандум про співпрацю та підтримав пропозиції громадських активістів, а також запропонував представникам Ради реформ Рівного стати його радниками.

Активісти підготували презентацію власних напрацювань, які рекомендують втілити новообраній міській раді Рівного, аби життя рівнян у різних сферах стало кращим.

Рада Реформ Рівного – це платформа, яка об’єднала 16 громадських організацій та три громадських ініціативи у Рівному, задля просування змін та проведення реформ, спрямованих на розвиток нашого міста.

Фахівці детально вивчили нинішній стан справ у обраних сферах та підготували для кожної з них свої пропозиції змін. Запропонований план стосується семи сфер життя містян, зокрема, відкритості та публічності Рівненської міської ради, реформування локальної медицини, молодіжної політики, прозорості у роботі комунальних підприємств міста, міського озеленення, належного поводження з твердими побутовими відходами, підтримки енергоефективності та економічного розвитку міста.

Так, членів Ради реформ Рівного, та й містян зокрема, чимало років хвилює робота комунальних підприємств, яких у місті нараховується майже три десятка. І всі вони працюють на державних дотаціях. Натомість у Раді кажуть, що потрібно працювати над тим, щоб вони заробляти на себе. Та для початку, зазначає голова координаційної ради Андрій Токарський, потрібно провести якісний аудит, щоб зрозуміти подальшу долю підприємства.

“Наступне – забезпечити можливість громадського контролю, а це створення комунальних наглядових рад, і третє – важливе – підвищення кваліфікації тих працівників, які там працюють”, – додав Андрій Токарський.
До того ж, у Раді вважають, що влада Рівного має стати відкритою і доступною абсолютно для всіх. Це стосується сайту Рівненської міської ради, який зараз не у найкращому стані для комунікації між людьми та владою. Не менш гостро стоїть питання про доступ людей з інвалідністю до владних кабінетів.

– У рамках моніторингу ми побачили, що далеко не усі приміщення, які є у підпорядкуванні Рівненської міської ради, наразі є доступними. А особи з інвалідністю не можуть без сторонньої потрапити до них, – зазначає член Ради реформ Рівного Михайло Балик.

Віктор Шакирзян вважає пропозиції громадських активістів слушними, оскільки вони, багато в чому, співпадають з його передвиборчою програмою.

– Рекомендації представників громадськості є близькими для мене та нашої команди, і співпадають з моїм баченням розвитку міста. Зокрема, це прозорість у роботі виконавчих органів влади та аудит комунальних підприємств. Важливо, щоб місцева влада та мешканці Рівного налагодили комунікацію і зрозуміли, що вона може стати рушієм розвитку рідного міста, – зазначив кандидат на посаду міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

По завершенню обговорення, кандидат на посаду міського голови Віктор Шакирзян підписав декларацію з Радою реформ Рівного. Таким чином, він підтримав пропозиції громадських активістів, а також запропонував представникам Ради реформ Рівного стати його радниками. Зазначивши, що така співпраця дозволить підготувати ще більше проєктів для всебічного розвитку міста.

політична реклама