На Рівненщині поліцейські лише за три доби склали 50 адмінпротоколів за недотримання правил карантину. Основні порушення, які виявили працівники поліції за результатами проведених рейдів у складі мобільних груп – недотримання режиму роботи, маскового режиму в закладах торгівлі та громадського харчування.

Найбільше протоколів за статтею 44-3 КУпАП на суб’єктів господарювання та найманих працівників правоохоронці склали в обласному центрі — 23. Так, у кафе на вулиці Соборній у центральній частині міста вже вп’яте задокументували порушення режиму роботи в період карантину.

Крім того, на автодорозі між населеними пунктами Мала Любаша-Костопіль поліцейські зафіксували порушення правил карантину водієм маршрутного таксі приміського сполучення, який перевозив удвічі більше пасажирів, ніж передбачено технічними характеристиками. Аналогічне порушення виявили й у Рівному на вулиці Академіка Грушевського під час перевезення пасажирів маршруткою міського сполучення.

У цілому із часу запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19 на Рівненщині зареєстровано 4689 повідомлень про порушення правил карантину, складено 949 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП.

Нагадаємо, що відповідно до внесених змін до постанови Кабінету Міністрів України, забороняється робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання із надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Поліцейські у межах наданих їм повноважень забезпечують виконання необхідних профілактичних, карантинних заходів і наголошують громадянам та суб’єктам господарювання на суворому дотриманні встановлених обмежень.