За останню добу у лікарні Рівненської області госпіталізовано 127 пацієнтів з коронавірусом , це значно більше, аніж у попередні дні. Загалом у медзакладах 867 COVID-хворих.

В управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА повідомили, що на сьогодні хворих на коронавірус приймають 15 лікарень Рівненщини, де підготовлено 1333 місць.

– Ці 15 лікарень заповнені на 65%. Ще три заклади є у резерві – Березнівська, Демидівська, Корецька ЦРЛ. Таким чином, ще майже 700 ліжко-місць у резерві, – відзначив начальник обласного управлінні охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Він додав, що завдяки правильно побудованому маршруту пацієнта в Рівненській області скеровують пацієнта туди, де є вільні місця.

Також управління працює і над завданням МОЗ щодо збільшення мережі точок підключення до кисню.

– Робота триває, кожного дня додається по 10-15 нових кисневих точок, – розповідає Олег Вівсянник. За останній тиждень їх кількість збільшилася на понад 80. Також управління провело закупівлю і придбало додатково 30 кисневих концентратів. Водночас, розглядаємо питання про можливе будівництво кисневої станції на території обласної, міської лікарень Рівного чи Дубного. Рішення можливе лише після детального аналізу.

На сьогодні у стаціонарах перебуває 295 хворих із коронавірусною інфекцією, підключених до кисню. Наразі 167 кисневих точок залишаються вільними.