У лікарнях Рівненщини наразі для хворих з COVID-19 підготовлено 1587 ліжок, а у разі потреби ця кількість оперативно може бути збільшена до 2250. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

– Зараз готові 1587 тисяч ліжок, за останній тиждень ми збільшили їх кількість на понад 300. Для цього у лікарнях перепрофільовуємо різні відділення. У разі необхідності готові оперативно збільшити цю кількість майже наполовину – до 2250 ліжок, – зазначив Олег Вівсянник.

Він також поінформував, що за минулий тиждень було збільшено на 65 кількість ліжок з киснем. Наразі у стаціонарах перебуває 287 киснезалежних пацієнтів, залишаються вільними ще півтори сотні кисневих точок.

Нагадаємо, в державі готуються до будь-якого складного сценарію із COVID-19. Тому збільшують кількість ліжок, точок з киснем.

Також Уряд закупив експрес-тести, які отримають сімейні лікарі та бригади швидкої допомоги. А на додаткове забезпечення киснем ліжок у стаціонарах всіх областей України буде спрямовано ще 900 млн грн.