Життя залежить від кисню. І не лише атмосферного, а й медичного. Кисневих балонів для транспортування на виклики не вистачає критично. Щоб важкохворі пацієнти, яких доставляють у лікарні, були забезпечені киснем – голова «Рівне Разом» Віктор Шакирзян передав Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф сертифікат на 30 кисневих балонів для карет швидкої допомоги.

– Саме від швидкої допомоги залежить як пацієнт доїде, наскільки правильно буде надана перша допомога. Це дуже важливо, адже працівники швидкої допомоги першими рятують життя людей, і від того, чи забезпечені усім необхідним залежить життя пацієнтів. Сьогодні ми передали сертифікат на кисневі балони, уже найближчим часом їх доставлять в Рівне. Ми зробимо усе, що від нас залежить, і усе, що ми можемо, щоб життя людей можна було зберегти. Дякую усім, хто рятує життя рівнян – це щоденний подвиг важко оцінити, – говорить Віктор Шакирзян, лідер “Рівне Разом”.

Мова йде про кисень, який використовують лікарі під час транспортування хворих на COVID-19 до лікарень. Майже всі пацієнти, яких транспортують карети швидкої допомоги, потребують кисню – розповідає головний фельдшер Павло Юцюк:

– Нині кисень на першому плані. Бо у нас ковід. І фактично кожний пацієнт у нас кисневозалежний. Ми транспортуємо – якщо в лікарні, якщо ні – то надаємо в квартирі, чи іншому приміщенні, ми даємо пацієнту кисень.


Нагадаємо, нещодавно на кисневій станції Центральної міської лікарні виникла надзвичайна ситуація – тиск почав критично падати. Проблему вирішили завдяки підключенню до системи постачання кисню з балонів, які напередодні за підтримки Віктора Шакирзяна передали у власність лікарні.

Пізніше хворі на коронавірус, які перебувають у цьому медзакладі подякували за врятовані життя.
Ольга Свідзінська, пацієнтка ЦМЛ:

– На даний час я знаходжусь в міській лікарні. В мене виявили Ковід. І не тільки у мене. У відділенні нас тут 60 чоловік. Ми хочемо подякувати Віктору Шакирзяну за те, що він допомагає. Ми йому дуже вдячні йому. (- Боже, не плачте,будь ласка.) Я дуже хвора людина. … Ми вдячні йому на майбутнє, аби він не забував про таких людей як ми. Щоб він завжди стояв поруч з нами. Щоб розділяв з нами біду, радість, добро.

Віктор Шакирзян каже, допомагати медичним закладам у Рівному – це його обов’язок. Адже, додає, саме від їхнього забезпечення залежить якість та оперативність надання допомоги пацієнтам.

політична реклама