До поліції Рівненської області надійшло та зареєстровано 37 повідомлень щодо порушення правил карантину вихідного дня.

Так,працівники відділу превенції виявили, що на вулиці Набережній працює розважальний заклад, а з приміщення на момент перевірки виходили відвідувачі.

На адміністратора карооке-бару дільничний офіцер поліції склав адміністративний протокол за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил карантину щодо людей). Крім того, вирішується питання про притягнення до адмінвідповідальності і власника закладу.

Встановлено, що це вже шосте порушення карантину цим закладом. Всі матеріали скеровані до суду для прийняття рішення.

Задокументували порушення і в закладі на вулиці Соборній, що в центрі міста близько 02:30. Поліцейські склали вже 11-ий за рахунком адміністративний протокол.

Крім того, порушення карантину вихідного дня виявили ще у дев’яти торгових закладах, зокрема й у чотирьох магазинах побутової хімії та косметики на вулиці Соборній та Гагаріна, а також у містах Сарни та Дубно.

Працівники поліції у складі мобільних груп продовжують здійснювати відпрацювання на території області щодо дотримання закладами громадського харчування та закладами торгівлі встановлених обмежень.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України поліцейські продовжують посилено перевіряти суб’єкти господарювання щодо дотримання ними правил карантину.